Aktuality


Chystá se nova Úpravná vody v Bosně
Starosta města Sokolac Milovan Bjelica dnes hovořil se zástupci českého velvyslanectví a společností Provod s.r.o. a G-Servis spol. s.r.o. v Bosně a Hercegovině o výstavbě Úpravny pitné vody v odhadované hodnotě kolem 10 milionů eur. Tímto byla schválena první etapa projektu.
Paneláky zdaleka nejsou za zenitem
Paneláky zdaleka nejsou za zenitem, myslí si bývalý projektant „králíkáren“ Ing. Petr Plichta/CSc
ŘVC zahájilo stavbu nových čekacích stání u komor ve Vraném
Ředitelství vodních cest (ŘVC) zahájilo stavbu čekacích stání pro malá plavidla v horní a dolní rejdě plavebních komor Vraném nad Vltavou.
Digitalizace společností
Společnost realizuje projekt PROVOD - digitalizace procesů, CZ.01.4.04/0.0/0.0/21_376/0027484
Velky PROVOD-í úspěch v Chorvatsku 
V prostorech vodárny a kanalizací Vinkovac d.o.o. byly dnes podepsány dvě smlouvy. Smlouva na zpracování studie, projektové a zadávací dokumentace na zlepšení vodohospodářské infrastruktury v části obslužného areálu Vinkovački vodovod i kanalizacija d.o.o. Aglomerace Novi Jankovci, Nijemci a Vrbanja podepsali ředitel VVK Mario Komšić a ředitel společnosti Provod - inženýrská společnost, Petr Plichta.
Labutí Jezírko ve Františkových Lázních čeká obnova, budou tam i mola a terasy
Labutí jezírko je ve Františkových Lázních letitý problém. Důvodů je několik. Zásadním problémem je především jeho neprůtočnost. To by se ale mohlo do budoucna díky ambicióznímu projektu změnit.
Stát modernizuje přístaviště v Litoměřicích
ŘVC chce Labe postupně přizpůsobit rekreační plavbě, vzorem je Baťův kanál a Vltava. Ředitelství vodních cest (ŘVC) zahájilo tento víkend modernizaci dvou přístavišť na Labi v Litoměřicích. Jako důvod uvádí zvýšení bezpečnosti a pohodlí pro zastavení rekreačních i osobních lodí.
Chorvatsko-Đakovo: V městě Široke Polje bude vybudován kanalizační systém, byla podepsána smlouva v hodnotě 2,8 milionu kun
Velký krok k výstavbě kanalizačního systému v Široki Polje, předměstí Đakovo, byl učiněn podpisem smlouvy na projekt „Příprava studie, projektu a zadávací dokumentace na zlepšení vodohospodářské infrastruktury Punitovci pro spolufinancování z fondy EU." Smlouva byla podepsána se společenstvím uchazečů PROVOD - inženyrska společnost a Hidro consult d.o.o., její hodnota je 2 879 000,00 HRK a termín realizace je 3.…
ČOV Příbram
Čistírna odpadních vod v Příbrami už nemá kapacity pro nová připojení, připravuje se její intenzifikace
ŘVC za 30 milionů zmodernizuje a rozšíří přístaviště v Litoměřicích
Přístaviště v Litoměřicích se v příštích měsících dočká modernizace a rozšíření. Investiční akce Ředitelství vodních cest (ŘVC) se týká starších úvazišť velkých osobních lodí i malých rekreačních plavidel, která byla postavena před přibližně 15 lety.
 
 
 
 
 
 
© Provod 2024 Všechna práva vyhrazena.. Vytvořilo grafické a wébové studio Lagarto.cz